کلمات کلیدی
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 346
داورزنی: ریو دیگر بغل گوشمان است/ دو بازیکن ما با سرم و آمپول در این مسابقات بازی کرد
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی پس از پیروزی مردان ایران بر چین و نزدیک تر شدن به المپیک گفت: نمایش تیم ملی در این مسابقه خلق حماسه بود و این موفقیت را به مردم عزیز ایران تبریک می گویم.
 
وی بعد از پیروزی والیبال کشورمان بر چین اظهار کرد: ۱۰ سالی بود که برای این لحظه کار شده بود و انصافا کار سختی هم صورت گرفت. هشت تیمی که در این مسابقات بودند، حداقل ۷ تیم با تمام توان آمده بودند تا کسب سهمیه کنند. استرالیا، کانادا
نویسنده: mhmh - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 209
چرا همه کارهای ما با دنیا فرق دارد
نیمی از مسابقات المپیک تمام شد و تیم ایران تاکنون با یک مدال طلا رستمی در حال مبارزه است
اگر یک مقایسه بین کاروان ورزشی ایران با دیگر کشورهای دنیا انجام دهیم خیلی تفاوت بین ما و کل کشورهای دیگر وجود دارد

سرمربی تیم وزنه برداری یکماه مانده به المپیک برکنار میشود و جالب تر انکه وزنه بردار ما کیانوش رستمی بدون مربی مدال طلا می گیرد!!!!!   یک وزنه بردار دیگر ما یعنی بهادر مولایی هم به دلایل عجیب در هفته اخر از تیم کنار گذاشته میشود!!!

کاروان ورزش ایران در المپیک 64 ورزشکار دارد و در حالی که ب
نویسنده: fns4565 - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 401
جمشید حمیدی: آناستازی بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایران است/ والیبال ما به یک مرب
تحلیلگر والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: آناستازی بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی کشورمان است، ما حتی بعد از رفتن ولاسکو هم باید به سراغ او می رفتیم اما به دلایل متعدد که گفته می شد او دستیاران زیادی طلب کرده این امر میسر نشد ولی دیدیم که کواچ هم دستیاران زیادی داشت. 


[align=justify][color=#333333][size=medium][font=nassim, Tahoma]به گزارش والیبال ایران، جمشید حمیدی مفسر و کارشناس والیبال کشورمان در