کلمات کلیدی
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 641
اختصاصی جهان والیبال / نگاهی به دو بازی ایران مقابل فرانسه
به گزارش خبر گزاری جهان والیبال شروع کار رائول لوزانو مرد کهنه کار آرژانتینی بی شک با سفید پوشان ایرانی رضایت بخش نبود تا شاید اما و اگرهای صعود ایران به المپیک برای اولین بار در تاریخ کشور بیش از پیش شود اما در ادامه نام فرانسه و نام دوستانه در حوالی مسابقه می تواند نگرانی ها را کاهش دهد و بی شک یادآوری و تکرار مجدد واژه دوستانه میتواند کمی صبر پیشه کار ذهن مخاطب والیبال فهم ایرانی برای نتیجه گیری نهایی قرار دهد .
اما  می توان مهم ترین دستاورد این  دیدار برای رائول لوزان
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 366
واگنر ‌۲۰۱۶؛ شکست عقاب های سرخ لهستان مقابل بلغارها!
 


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، تیم ملی والیبال لهستان در اولین دیدار خود در جام واگنر، با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب بلغارها شد.
 بلغارها توانستند در حضور ستارگان سرخ پوش لهستان، با بازی زیبای خود این تیم را به زانو درآورند. [
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 945
شکست چشم بادامی ها مقابل قهرمان اروپا در دیداری تدارکاتی
به گزارش جهان والیبال، تیم ملی ژاپن میزبان مسابقات انتخابی المپیک در دیداری تدارکاتی مقابل فرانسه قهرمان اروپا و لیگ جهانی در سال ۲۰۱۵ مغلوب شد
 
در این دیدار،فرانسه موفق شد در سه ست پیاپی و با امتیازهای ۲۵-۲۲،۲۵-۱۶ و ۲۷-۲۵ از سد ژاپن بگذرد.
 
آنچه که از تصاویر به نظر می رسد این است که خروس ها در این دیدار با ترکیب دوم خود به میدان آمدند و کار چندان دشواری مقابل چشم بادامی ها نداشته اند.
 
پیش از این فرانسه موفق شده بود در دو دیدا
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 323
صحبت های بازیکنان ایران بعد از پیروزی مقابل چین
مهدوی:

به گزارش جهان والیبال و به نقل از ایسنا، پاسور تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی بر چین گفت: با وجود اختلاف ساعت و مسافت زیادی که طی کردیم، بازی با چین بسیار امیدوار کننده بود.

مهدی مهدوی بعد از پیروزی بر چین در مسابقه‌ای دوستانه پیش از انتخابی المپیک گفت: فکر می‌کنم خیلی خوب بازی کردیم. با اینکه اختلاف ساعت خیلی زیادی داشتیم و مسافت زیادی را در راه بودیم تا به محل بازی با چین برسیم و اینکه بلافاصله بعد از تمرین وزنه وارد زمین شدیم اما با این همه خیلی خوب کار کردیم. بازی با
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 12 - بازدید‌ها: 894
اختصاصی / پیش بازی ایران مقابل استرالیا
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال آغاز کننده رقابت های انتخابی المپیک اینبار تکرار یکی از مصاف های  سرنوشت ساز رقابت های انتخابی المپیک 2012 خواهد بود جایی که در آن دو تیم ایران و استرالیا پا به میدان رقابت خواهند گذاشت و قطعا شاهد اندیشه ای متفاوت از هر دو تیم خواهیم بود که در آن استرالیا به فکر تکرار اتفاقات سال 2012 میباشد و ایران نیز به دنبال جبران آنچه در آن سال رخ داد . هردو تیم نیز با شرایطی تقریبا متفاوت روند آماده سازی خود را طی کرده اند در حالی که ایران آشکارا به سمت دیدارهای تدارکاتی مور
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 405
آمار ملی پوشان ایران مقابل لهستان

امیر غفور امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل لهستان بود اما فرهاد ظریف در دریافت توپ و سیدمحمد موسوی در زدن اسپک عملکردی بهتر از دیگران ثبت کردند.

به گزارش جهان والیبال و به نقل از ۳۰۶۰، تیم ملی والیبال ایران چهارشنبه در چهارمین و آخرین مسابقه تدارکاتی خود با نتیجه سه بر یک از سد لهستان گذشت. البته با توافق کادر فنی دو تیم، این مسابقه یک ست دیگر
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 420
اختصاصی /پیش بازی ایران مقابل کانادا
به گزارش خبرگزاری جهانی والیبال بازی با کانادا را شاید بتوان حساس ترین بازی تیم ملی ایران در رقابت های انتخابی المپیک به حساب آورد در جایی که هردو تیم با وجود نتایجی متفاوت عملکردی مناسب و قدرتمند را از خود به نمایش گزاشتند هرچند که پیروزی ایران مقابل استرالیا را از قبل میتوانست متصور بود ولی قرمز پوشان کانادا درخششی درجه یک در مقابل قدرتمندان لهستانی ارائه کردند تا شاید حساسیت های این دیدار بسیار بیش تر از پیش شود تا حتی المپیک 2016 ریو نیز منتظر یکی از حساس ترین جدال های این دوره مسابقات نیز ب
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 800
اختصاصی / پیش بازی ایران مقابل فرانسه
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال ملی پوشان والیبال ایران موفق شدند یک بار دیگر شایستگی های خود را به نمایش گزاشته تا بعد از کسب دو برد نخست نیمی از راه صعود به المپیک را طی کنند و حال اینک در سومین جدال باید به مصاف فرانسه ای بروند که می توان گفت نتوانسته تا مانند همیشه خود درخشان ظاهر شده و حساب کار این تیم یک برد تقریبا سخت در مقابل چین و یک شکست مقابل لهستان ثبت شده است تا شاید ملی پوشان ایران بیش تر از پیش به کسب پیروزی مقابل بهترین تیم این روزهای والیبال اروپا نزدیک شوند .

نگاهی به دو تیم :
نویسنده: skimo - پاسخ‌ها: 13 - بازدید‌ها: 735
ایران مقابل قهرمان اروپا تن به شکست داد/ کار شاگردان لوزانو کمی سخت شد!
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، در سومین دیدار از سومین روز مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶، تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه دیدار کرد که خروس ها توانستند ۳ بر ۰ و با نتایج (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲) ایران را متحمل شکست کنند.

 
ایران با این شکست با دو برد و یک باخت موقتا به رده سوم جدول رفت.


امتیاز آورترین بازیکنان این دیدار، شهرام محمودی با ۱۹ امتیاز از ایران و آنتونین روزیر با ۱۸ امتیاز از فرانسه بودند.
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 363
اختصاصی / پیش بازی ایران مقابل ژاپن
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال دو تیم ایران و ژاپن بعد از دو شکست سنگین 3 بر 0 مقابل دو ابرقدرت والیبال دنیا فرانسه و لهستان حال باید برای کسب سهمیه المپیک رو به روی یک دیگر قرار گرفته  تا حاصل آن برداشتن یک گام رو به جلوی دیگر برای ایران به منظور صعود به المپیک باشد یا بازگشت ژاپن به صف مدعیان و یا از بین رفتن امیدهای تیم میزبان در انبوه تماشاگران خود برای المپیکی شدن و کمتر از 24 ساعت دیگر جواب این سوال به ریو 2016 ارسال خواهد شد .

نگاهی به تیم ها :

بلند زن های ژاپن را میتوان بهترین باز