کلمات کلیدی
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 291
جام واگنر ۲۰۱۶؛ تدارک بزرگ لهستانی ها برای انتخابی المپیک!
 
 
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، یادبود هوبرت جرزی واگنر معروف به جام واگنر یک تورنمنت دوستانه اما معتبر والیبال با شرکت تیم‌های سرشناس ملی است که توسط بنیاد هوبرت واگنر در لهستان برگزار می‌شود.
 [align=justify]این مسابقات هرساله در قالب یک تورنمنت ۴ تیمه و به میزبانی لهستان برگزار می شود و ۳ تیم دیگر از قاره های مختلف ج
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 330
عبادی پور: هدف بزرگی داریم/باید همه بازی ها را ببریم
به گزارش جهان والیبال و به نقل از سایت فدراسیون،دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان گفت: هدف بزرگی داریم و به پیروزی برابر یک یا دو تیم فکر نمی کنیم.


میلاد عبادی پور پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران بر چین در دیداری دوستانه اظهار داشت: بعد از یک پرواز طولانی به توکیو و طی مسافت سه ساعته با اتوبوس به محل بازی با چین رسیدیم. به نظرم خیلی خوب کار کردیم. ما هدف بزرگی داریم و به پیروزی بر یکی دو تیم فکر نمی کنیم. باید همه بازی ها را ببریم.


وی افزود: بازی دوستانه با لهستان می تواند خیلی ب
نویسنده: m-mahdi - پاسخ‌ها: 9 - بازدید‌ها: 947
شکست چشم بادامی ها مقابل قهرمان اروپا در دیداری تدارکاتی
به گزارش جهان والیبال، تیم ملی ژاپن میزبان مسابقات انتخابی المپیک در دیداری تدارکاتی مقابل فرانسه قهرمان اروپا و لیگ جهانی در سال ۲۰۱۵ مغلوب شد
 
در این دیدار،فرانسه موفق شد در سه ست پیاپی و با امتیازهای ۲۵-۲۲،۲۵-۱۶ و ۲۷-۲۵ از سد ژاپن بگذرد.
 
آنچه که از تصاویر به نظر می رسد این است که خروس ها در این دیدار با ترکیب دوم خود به میدان آمدند و کار چندان دشواری مقابل چشم بادامی ها نداشته اند.
 
پیش از این فرانسه موفق شده بود در دو دیدا
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 204
لهستان با ذخیره ها مقابل ایران بازی می کند
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، لهستان که صعود خود به المپیک را قطعی کرده است، تصمیم دارد با بازیکنان ذخیره مقابل ایران و استرالیا بازی کند.
 
آنتیگا در این باره می گوید: تعدادی از بازیکنان خسته اند و بازی نخواهند کرد، البته این هیچ چیز را تغییر نمی دهد، ما برای برد به میدان می رویم.
کلوس سرعتی زن لهستان نیز گفته است: این دو بازی برای ما بازیهای تدارکاتی است. زیرا ما صعود کرده ایم و این دو بازی چیزی را تغییر نمی دهد. ما با آرامش و لذت مسابقه خواهیم داد.
لوزانو نیر در ا
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 459
خط و نشان شاگردان آلکنو برای رقبای خود در المپیک/ روس ها پرقدرت باز می‌گردند؟


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، روسیه این روزها خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ جهانی و المپیک ریو ۲۰۱۶ آماده می‌کند.
 
قهرمان آخرین دوره المپیک با آمادگی و بازگشت ستارگان خود، تمریناتش را برای قدرت‌نمایی در مسابقات لیگ جهانی و مهم‌تر از آن المپیک ریو ۲۰۱۶ از سر گرفته است.
 
[align=justify]ستارگانی مانن
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 472
پیروزی شیرین مقابل بلغارها با درخشس دریافت کننده ها[align=justify][font='B Yekan', tahoma, Arial]به گزارش خبرگزاری [color=#ff0000]جهان والیبال، تیم ملی والیبال در نخستین دیدار خود در هفته دوم لیگ جهانی ۲۰۱۶، به مصاف بلغارستان رفت و توانست با نتیجه ۳ بر ۱ (۲۵ بر ۱۸ بلغارستان، ۲۵ بر ۲۰ ایران، ۲۵ بر ۲۳ ایران و ۲۵ بر ۲۰ ایران) مقابل این تیم به پیروزی برس
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 244
میزبانی هم کمک لهستانی ها نیامد/ عقاب ها بالاخره حذف شدند!


در گروه ۱ مرحله نهایی لیگ جهانی، هر سه تیم یک برد کسب کردند که به دلیل امتیاز کمتر، لهستان از رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازماند!

 
[align=justify]به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، دو تیم فرانسه و صربستان از ساعت ۲۰ امشب به مصاف هم رفتند که خروس ها با نتیجه ۳ بر ۲ (۲۵ بر ۲۰ فرانسه،
نویسنده: kianoosh254 - پاسخ‌ها: 7 - بازدید‌ها: 296
المپیک آماده ها یا نا آماده ها؟
کمتر از سه هفته به آغاز رقابتهاي المپيك باقي است. در اين روزها اغلب تيم هاي واليبال تركيب 12 نفره خود را اعلام كرده اند كه در تاپيكي در همين انجمن نيز به آن پرداخته شد. براي تيم ملي ايران نيز پس از خط خوردن نام سه بازيكن از ليست اوليه 16 نفره بالاخره پس از كش و قوس هاي فراوان معنوي نژاد از تيم ملي كنار گذاشته شد و تركيب نهايي مشخص شد. نكته اي در ليست تيم ملي وجود دارد كه آن مربوط به مصدومين تيم ملي است. هر دو پشت خط زن تيم ملي دچار مصدوميت هستند به طوري كه محمودي با درد در ليگ جهاني بازي كرد و ح
نویسنده: SHANSER - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 543
تکنیکال تایم اوت ها در المپیک ریو حذف شد
فرهاد شاهمیری داور بین الملی والیبال کشورمان قبل از سفر به المپیک در مورد قوانین تازه وضع شده کمیته داوران FIVB برای المپیک گفت:«
در آخرین ایمیلی که برای داوران ارسال شده است، تکنیکال تایم اوت ها در امتیاز8 و 16 حذف خواهد شد و تیم ها در یک ست تنها می توانند 2 تایم اوت 30 ثانیه ای درخواست کنند. این قانون تنها برای المپیک اجرا خواهد شد و پس از آن شرایط به روال عادی بازمی گردد. توصیه جدی دیگر FIVB در تسریع بازی است به طوریکه مثل سابق بازیکنان فرصت زیادی قبل از سرویس زدن نخواهند داشت و داور فورا سو
نویسنده: vahid110 - پاسخ‌ها: 18 - بازدید‌ها: 684
رده بندی تیم ها در المپیک به انتخاب کاربران
هر کدام از دوستان مایلند پیش بینی خود را در مورد رده بندی تیم ها در المپیک به اشتراک بگذارند و این رده بندی در واقع شانس هر تیم برای قهرمانی را نیز مشخص میکند.
1- برزیل
2- روسیه
3- لهستان
4- فرانسه
5- آمریکا
6- ایتالیا
7- ایران
8- آرژانتین
9- کانادا
10- کوبا
11- مصر
12- مکزیک