کلمات کلیدی
نویسنده: abbas-star - پاسخ‌ها: 15 - بازدید‌ها: 698
ولاسکو راحت نباخت/ پیروزی والیبال ایران مقابل سرمربی سابق


به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود از سری مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۶، به مصاف آرژانتین رفت و توانست در یک دیدار سنگین و نفس گیر ۳ بر ۲ با نتایج (۲۵ بر ۲۲ ایران، ۲۵ بر ۲۰ ایران، ۲۵ بر ۲۱ آرژانتین، ۲۵ بر ۱۳ آرژانتین و ۱۵ بر ۱۲ ایران) حریف را از پیش رو بردارد.

 
[align=justify]ایران با این برد، نخس
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 280
ولاسکو: در بازی با ایران جهنم کوچکی در انتظار ماست، اما در دو بازی دیگر تشویق خواهیم
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، خولیو ولاسکو پیش از سفر به تهران مصاحبه ای در لهستان در مورد لیگ جهانی و بازی در ایران انجام داد که مشروح آن را در ادامه می خوانید:
 
– شما ۳-۰ روسیه را بردید، این نتیجه به خاطر دست کم گرفتن حریف بود؟
 
نه من اینطور نمی گویم. آنها صرفا خسته بودند. همین طور در بازی با فرانسه آنها اشتباهات زیادی انجام دادند. در بازی روسیه با  ما، آنها نه تنها در سرویس، بلکه در حمله ضعیف عمل کردند.
 
[a
نویسنده: alireza-k - پاسخ‌ها: 5 - بازدید‌ها: 395
نگاهی به بازی ایران مقابل آرژانتین / برد ولاسکو به کمک کاپیتان ایران
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال دیدار دو تیم ایران و آرژانتین بیش از آنچه فکر میشد به سمت یاران خولیو ولاسکو میل کرد تا بازیکنان ایران و مربی آرژانتینی ایران ثابت کنند حتی دربرابر آرژانتین نیز در سطح و لول پایین تری قرار دارند .

ست اول :

بازی در ابتدا کاملا امیدوار کننده برای ایران دنبال میشد و سرویس های حمزه زرینی در همان امتیازات ابتدایی دیدار اختلافی سه امتیازی میان دو تیم به وجود اورد ولی در ادامه و اشتباهات میلاد عبادی پور در این دیدار و درخشش فاکاندو کونته که خیلی زود ثابت کرد با توپی پ
نویسنده: fns4565 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 177
قرارداد ولاسکو با تیم ملی والیبال آرژانتین برای المپیک 2020 رسما تمدید شد
والیبال ایران: خولیو ولاسکو، قرارداد خود را به عنوان سرمربی تیم ملی آرژانتین تا المپیک 2020 توکیو با تکیه بر سه اصل "فروتنی، تلاش و اعتقاد" تمدید کرد.
[align=justify][color=#000000][size=x-small][عکس: http://volleyballiran.com/images/up2/95/...m500_0.jpg][/siz