کلمات کلیدی
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 2 - بازدید‌ها: 379
سید محمد موسوی در گفتگو با شهروند : نوسان در تیم بیداد می کند !
جهان والیبال – تیم‌ملی والیبال ایران تا چند روز دیگر باید در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کند. این حضور درصورتی است که تیم‌ملی والیبال ٢ بازی تدارکاتی با فرانسه برگزار کرد و در هردو بازی شکست خورد. ازسوی دیگر لوزانو مربی آرژانتینی تیم‌ملی آنچنان که باید تا این لحظه نتوانسته انتظارات را برآورده کند. درکنار این مسأله مصدومیت‌های متوالی نیز مزید برعلت شده تا خیلی‌ها بابت آینده بلندقامتان ایران ابراز نگرانی کنند. محمد موسوی ، مدافع روی تور تیم‌ملی والیبال اعتقاد دارد بازیکنان از روزهای اوج خود دور هس
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 204
لهستان با ذخیره ها مقابل ایران بازی می کند
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، لهستان که صعود خود به المپیک را قطعی کرده است، تصمیم دارد با بازیکنان ذخیره مقابل ایران و استرالیا بازی کند.
 
آنتیگا در این باره می گوید: تعدادی از بازیکنان خسته اند و بازی نخواهند کرد، البته این هیچ چیز را تغییر نمی دهد، ما برای برد به میدان می رویم.
کلوس سرعتی زن لهستان نیز گفته است: این دو بازی برای ما بازیهای تدارکاتی است. زیرا ما صعود کرده ایم و این دو بازی چیزی را تغییر نمی دهد. ما با آرامش و لذت مسابقه خواهیم داد.
لوزانو نیر در ا
نویسنده: mohammad - پاسخ‌ها: 15 - بازدید‌ها: 814
آخرین شرایط دریافت کننده تیم ملی/ قائمی باید استراحت کند
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران برای رسیدن به شرایط ایده‌آل نیاز به حداقل دو هفته استراحت دارد.

به گزارش خبرگزاری جهان والیبال به نقل از ۳۰۶۰، فرهاد قائمی، دریافت کننده تیم ملی والیبال که با وجود سرماخوردگی در جریان انتخابی المپیک به میدان رفت به تشدید بیماری و عفونت ریه روز شنبه در بیمارستان بستری شد.

فرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال به دلیل عفونت ریه در بیمارستان بستری شد. او که نقش بسزایی در موفقیت تیم ملی در انتخابی المپییک داشت با وجود بیماری سرماخوردگی به کمک سرم به میدان
نویسنده: arman - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 228
لوزانو: در لیگ جهانی دنبال نتیجه خاصی نیستیم/ مربی باید با تیم تطابق پیدا کند
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال، لوزانو در مصاحبه ای مفصل نطرات خود را راجع به المپیک، بازیکنان ایران، رویارویی با لهستان و … ابراز کرد. بخش اول این مصاحبه را می خوانید:
 
– نتایج کنونی ایران در لیگ جهانی رضایت بخش نیست، دو برد و چهار باخت. فکر می کنم هدف اصلی شما لیگ جهانی نبود؟
 
[align=justify]نه، چون هدف اصلی صعود به المپیک بود. توانستیم این کار را بکنیم و هدف بعدی آماده شدن برای آن است. برای اولین بار در تاریخ ایران به المپیک رفتیم. کا
نویسنده: nomber10 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 206
موسوی: خوشحالم که به فینال لیگ جهانی نرفتیم/ امیدوارم رنگ پیراهن تغییر کند!
به گزارش خبرگزاری جهان والیبال وبه نقل از فارس سید محمد موسوی درمورد شرایط کلی تیم ملی والیبال ایران در آستانه رقابت‌های المپیک 2016 ریو اظهار داشت:  حدود 3 هفته تمرین با انگیزه داشتیم. خیلی امیدوارم شدم، چون زمانی اعتماد به نفس‌مان به قدری پایین آمده بود که مقابل حریفان در لیگ جهانی به مشکل خوردیم، اما حالا خستگی از تن ملی‌پوشان بیرون رفته است.
وی با اشاره به برگزاری دو دیدار تدارکاتی با میزبان المپیک، عنوان کرد:المپیک بزرگترین رویداد ورزشی جهان است و ما هم برای نخستین بار وارد این مسابقات می‌